Zoë Sparkle Skirt Green

39.57

Glitter is always a good idea! De Zoë skirt is leuk voor een feestje, of voor een heerlijke zomerse dag.

De rok is van het merk An’ge en betreft goede kwaliteit.

 

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S/M.
Maat

S/M, M/L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Zoë Sparkle Skirt Green”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.