Top Juna

19.95

De Juna Top is gemaakt van 95% viscose en 5% elasthan. De top heeft dus een iets dikkere stof, waardoor hij super comfortabel zit. De perfecte basic voor in iedere collectie.

S/M
M/L
Beige
Black
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: ,
  • Materiaal: 95% viscose en 5% elasthan
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, M/L

Materiaal

95% viscose en 5% elasthan

Color

Beige, Black

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Top Juna”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.