T-Shirt Rolling Stones

17.99

PiNNED BY K’s t-shirts zijn gemaakt van 100% katoen en schijnen niet door. Een item wat je het hele jaar door kunt dragen! De gehele collectie t-shirts van PiNNED BY K is zo ontworpen dat ze super comfortabel, maar ook flatterend zijn.

XS
S
M
L
Zwart
Bordeaux
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 100% katoen
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S.
Size

XS, S, M, L

Materiaal

100% katoen

Kleur

Zwart, Bordeaux

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “T-Shirt Rolling Stones”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *