T-Shirt Dress Dragon

19.99

PiNNED BY K’s t-shirtjurkjes zijn gemaakt van 100% katoen en daardoor erg comfortabel en ademend in de zomer of bijvoorbeeld onder een leren jasje. Bonus: de opgerolde mouwtjes en de hoge hals zorgen ervoor de je outfit nooit basic voelt!

XS
S
M
L
XL
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 100% katoen
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S.
Size

XS, S, M, L, XL

Materiaal

100% katoen

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “T-Shirt Dress Dragon”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *