Sweater Eyes Black

23.99

De sweater van PiNNED BY K is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester. Deze heerlijke sweater is dé musthave voor deze winter!

XS
S
M
L
XL
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Materiaal: 80% katoen en 20% polyester
  • Ons model is 170 CM lang en draagt maat S.
Size

XS, S, M, L, XL

Materiaal

80% katoen en 20% polyester

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Sweater Eyes Black”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.