Plissé Skirt

17.95

Weer helemaal terug van weggeweest! Combineer de Pink Plissé Skirt met het Ambika T-Shirt The Fighters en jouw look is helemaal af!

One size
Pink
Black
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • One Size
  • Afmeting: Taille 35 cm | Lengte 67 cm
  • Materiaal: 95% viscose, 5% elasthan
  • Ons model is 168 CM lang.
Size

One size

Materiaal

95% viscose, 5% elasthan

Color

Pink, Black

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Plissé Skirt”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.