Pink Gilet

69.95

De gilet is niet meer weg te denken uit je garderobe! Met dit fuchsia kleurtje heeft je outfit een zomerse uitstraling.
De Pink Gilet is van het merk Les Acolytes en betreft goede kwaliteit.

 

S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S.
Maat

S, M, L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Pink Gilet”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.