Panther Skirt

29.95

Wie is er nou niet gek op panterprint? Wij zijn er dol op!

De rok valt wat kleiner, dus twijfel je over de maat? Neem gerust een maatje groter.

S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat L.
Maat

S, M, L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Panther Skirt”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.