Nina Knit Navy Blue

69.95

De Nina Knit Navy Blue is een trui van het merk An’ge. Leuk voor in het voorjaar op bijvoorbeeld een lichte jeans.

One size, te dragen als XS en S.

 

One size
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: ,
  • One size, te dragen als XS en S. 
Maat

One size

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Nina Knit Navy Blue”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.