Miley Flower Skirt

14.95

Dit super schattige rokje heeft een bloemenprintje en een elastieken band in de taille. Combineer het rokje met de Juna Top Beige voor een trendy summer look!

S/M
L/XL
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, L/XL

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Miley Flower Skirt”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.