Meave Ruffle Dress Pink

43.95

De Meave Ruffle Dress is dé perfecte zomerjurk! Draag hem lekker naar het strand, of ‘s avonds op stap. We are in love!

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S/M.
Maat

S/M, M/L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Meave Ruffle Dress Pink”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.