Mara Blouse

26.70

Van deze outfit krijg je toch zin in een feestje? Combineer de blouse met de Luna Flared Jeans en je bent helemaal ready!

De blouse heeft mooie details, zoals een kanten kraagje.

 

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , , ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S/M.
Maat

S/M, M/L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Mara Blouse”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.