Kylie Glitter One Shoulder Top

17.49

Let’s get party! Deze glitter top is één van onze favorieten. Leuk om te combineren met de Kendall Skirt, of gewoon lekker basic met de Carli Jeans.

S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , , ,
  • Materiaal: 95% polyester en 5% elastiek
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S.
Size

S, M, L

Materiaal

95% polyester en 5% elastiek

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Kylie Glitter One Shoulder Top”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.