Kristy Skirt

17.97

Van deze outfit krijg je toch zin in een feestje? Combineer het rokje met de Ambika top Jane en je bent helemaal ready!

Tip: het rokje valt klein, dus pak gerust een maat groter.

S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Ons model is 170 CM en draagt maat L.
Maat

S, M, L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Kristy Skirt”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.