Hoodie Dress Black

34.99

Deze heerlijke Hoodie Dress is leuk om gewoon als jurkje te dragen, maar ook zeker met een jeans.

Hij is gemaakt van duurzaam materiaal en van de binnenkant voorzien van fleece.

 

S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Ons model is 170 CM en draagt maat S.
Maat

S, M, L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Hoodie Dress Black”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.