Gouden ring met lila steentjes

12.50

Stainless Steel, verkleurt niet.
16
17
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorie:
Maat

16, 17

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Gouden ring met lila steentjes”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *