Gigi Jack Sleeveless

21.25

Heeft je outfit nog net even die finishing touch nodig? De Gigi Jack heeft schoudervulling, waardoor het een erg mooie pasvorm heeft. Perfect om jouw outfit een twist te geven.

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Materiaal: 65% katoen en 35% polyester
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, M/L

Materiaal

65% katoen en 35% polyester

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Gigi Jack Sleeveless”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *