Coco Jeans Grey

20.95

Deze super comfortabele broek is een echte musthave! TIP: de broek valt groot, dus we raden je aan één maat kleiner te pakken.

36
38
40
42
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Materiaal: 93% katoen, 5% polyester, 2% elasthan
  • Wasvoorschrift: 30 graden, niet geschikt voor de droger
  • Ons model is 170 CM lang en draagt maat 36.
Size

36, 38, 40, 42

Materiaal

93% katoen, 5% polyester, 2% elasthan

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Coco Jeans Grey”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *