Ambika Top Jane

34.95

In elke garderobe horen een aantal mooie basics thuis. De Jane Top is de perfecte opvulling bij die basics. Door de hoge kraag en de omgeslagen mouwtjes wordt hij nooit saai!

Black
Taupe
S
M
L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
  • Materiaal: 95% polyester en 5% spandex
  • Wasvoorschrift: machinewas op 30 graden en niet in de droogtrommel.
  • Het model is 167 CM lang en draagt maat S/M.
Materiaal

95% polyester en 5% spandex

Color

Black, Taupe

Maat

S, M, L

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Top Jane”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.