Ambika T-Shirt The Fighters

12.50

We love this one! Dit te gekke shirt heeft een stoere print en valt met verschillende looks te combineren.

S/M
M/L
Grey
Lila
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 100% katoen
  • Wasvoorschrift: machinewas tot 30 graden.
  • Het model is 168 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, M/L

Materiaal

100% katoen

Color

Grey, Lila

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika T-Shirt The Fighters”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *