Ambika Schulptop Fabienne Rose

11.50

In elke garderobe horen een aantal mooie basics thuis. De Schulptop Fabienne Rose is de perfecte  basic, maar heeft toch een schattig detail met het schulprand.

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , , , ,
  • Materiaal: 85% viscose en 15% polyester
  • Wasvoorschrift: machinewas op 30 graden en niet in de droogtrommel.
  • Het model is 170 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, M/L

Materiaal

85% viscose en 15% polyester

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Schulptop Fabienne Rose”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *