Ambika Olivia Blouse Dress

29.25

De perfecte blouse jurk voor de feestdagen! De jurk is voorzien van handige zakken.

De jurk wordt inclusief onderjurk geleverd.

S
M
L
XL
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , ,
Maat

S, M, L, XL

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Olivia Blouse Dress”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.