Ambika Jacket Bibi Lila

20.00

De Bibi Jacket is niet te missen in je kledingkast. Een fijn jasje dat je op een koele zomeravond, of in het najaar kunt dragen.

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 80% polyester en 20% katoen
  • Wasvoorschrift: was het jasje op 30 graden
Size

S/M, M/L

Materiaal

80% polyester en 20% katoen

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Jacket Bibi Lila”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *