Ambika Dress Noe Green

31.50

Deze té leuke jurk kan niet ontbreken! De jurk heeft een overslag met aan de onderkant ruffles.

S
M
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 100% katoen
  • Ons model is 168 CM lang en draagt maat S.
Size

S, M

Materiaal

100% katoen

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Dress Noe Green”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *