Ambika Broderie Jacket Fleur Black

37.45

Een mooi zwart jasje wat je overal mee kunt combineren. Draag hem met onze Red Velvet J’ADORE Hotpink tee, of met de Fighters Grey tee voor een wat stoerdere look

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
  • Materiaal: 100% katoen
  • Wasvoorschrift: Wassen op 30 graden, niet bleken, droogtrommel op lage stand en strijken op 110 graden, lage stand.
  • Ons model is 170 CM lang en draagt maat M/L
Size

S/M, M/L

Materiaal

100% katoen

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Ambika Broderie Jacket Fleur Black”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *