Aisha Top Beige Glitter

17.46

De Aisha Top is gemaakt van 68% viscose en 32% polyester. Draag hem in combinatie met de Juna Top Beige en jij bent klaar voor de dag!

S/M
M/L
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Categorieën: , , ,
  • Materiaal: 68% viscose en 32% polyester
  • Ons model is 167 CM lang en draagt maat S/M.
Size

S/M, M/L

Materiaal

68% viscose en 32% polyester

Er zijn nog geen reviews.

Laat als eerst een review achter voor “Aisha Top Beige Glitter”

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *